Airplane Rescue Simulator 3D - Pilot Crash Landing

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut AppStream Studios
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AppStream Studios
Uçak Kurtarma Simülatörü farklı kurtarma görevleri ile gerçek zamanlı uçan bir simülasyon. Bir 3d simülatörün gerçek heyecanını yaşamak için tam bir oyun hikaye.

Uçak Kurtarma Simülatörü farklı kurtarma görevleri ile gerçek zamanlı uçan bir simülasyon. Bir 3d simülatörün gerçek heyecanını yaşamak için tam bir oyun hikaye. Oyun, terminalden uçağa yolcu ve turist taşımak için havalimanı otobüsü ile başlıyor. Pistte görevinizi yerine getirmek için itici sürücü olun. Yakıt deposunun dolu olduğundan emin olun. Uçuş başlamadan önce uçağı yakıtlamak için petrol tankeri sürün. Simülasyon oyunlarında yeni bir bölüm ileride birden fazla meydan okuma ile.

Havalimanı görevini, uçak yolcularını terminalden havalimanı uçağına ulaştırmak için otobüs şoförü olarak başlayın. Uçuş gemiye hazır! Uçaklardan biri, gökyüzünde yüksek uçuş sırasında pervane ateşe verildiği için acil bir uyarı aldı. Uçak, acil durumlarda, uçak pilotu, yangının yolcular için tehlikeli hale gelmesinden önce bir iniş yapması gerektiğinden. Acil bir havaalanı iniş yapıp yolcuların güvenli bir şekilde kaçmasına izin verin. Kurtarma kamyonunu getir ve ateşi söndür. Havaalanında bir itfaiyeci rolünü oynayın.

Uçak uçuş- havaalanı kurtarma- hayati bir rol oynamak içim muhteşem bir acil kurtarma oyunu. Uyarıyı aldıktan sonra, inişinizi planlayın ve yolcularınız için güvenli hale getirmeye bakın. Uçak ateşe veriliyor, kamyonunuzu hava aracına sürün ve ateşi söndürün. Oyundaki göz alıcı özelliklerden biri, çoklu sürüş deneyimleridir. Tüm zorlukları tamamlayın ve bu 3d uçan simülatörün tadını çıkarın.
Farklı bir oyuna hazır mısınız? Bu oyun son zamanlarda oynadığınız en iyi oyun olabilir. Hatta bağımlılık da yapabilir. Bu macere dolu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Elinizden asla bırakmak istemeyeceksiniz bu eşsiz oyunu. Evet, tanışmaya hazır mısınız?
Bu oyun size yeni maceralar sunacak. Ve bu sayede farklı bir oyun oynamanızı sağlayacaktır. Hem eğlenecek hem aksiyonu yaşayacak hem de stratejik davranmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Airplane Rescue Simulator 3D - Pilot Crash Landing indir